06.10.2024 1A třída dorostu 2024/25 Sokol Hrdlív + Baník Švermov – TJ Unhošť 4:2 (3:2)

Dnes jsme nastoupili proti Unhošti. kterou jsme neporazili snad od zápasů přípravek. Naše sestava nebyla kompletní a do středu zálohy musel nastoupit Matyáš Mišik. I když je ročník narození 2011, tak to zvládl výborně. Vstup do zápasu se nám povedl a pěkný pas za obranu využil Michal. Za chvíli naši chybu potrestal soupeř a začínalo se znova. Po čtvrthodině jsme odskočili dvěma brankami a byli v zápase jasně lepší. Trochu to pokazil konec poločasu, kdy po nedorozumění v obraně nás potrestal syn našeho bývalého hráče matyáš Bambula. V kabině jsme hráčům připomněli loňský domácí zápas, kdy jsme v půli vedli o dvě branky a nakonec prohráli. To se ovšem dnes nestalo a branka Vojty, který otřel míč o záda soupeřova obránce a přeloboval gólmana, rozhodla o zaslouženém vítězství a potvrzení vítězství z minulého zápasu.

branky: 18. a 65. Vojtěch Kos, 2. Mykhailo Rybak, 16. David Růžička

Rozhodčí: Neliba Vladislav. Hřiště: Hrdlív. Diváků: 45.

sestava: Jakub Vojtíšek, David Růžička, Petr Melichar, Matěj Šelicha, Jakub Trnka, Matyáš Čerpl, Vojtěch Kos, Ruslan Mygal, Mykhailo Rybak, Jiří Kytka, Vojtěch Ostrovský, Kryštof Hořejší, Matyáš Mišik, Matyáš Kerpl