22.09.2024 1A třída dorostu 2024/25 Sokol Hrdlív + Baník Švermov – MSK Klecany 1921 6:0 (3:0)

Po podařeném zápasu na Slovanu Kladno jsme potřebovali potvrdit stoupající formu v domácím zápase proti, nám neznámému týmu z Klecan. Oproti minulému utkání jsme opět museli trochu upravovat sestavu, kvůli zranění a nemoci. Začátek zápasu nám ukázal, jak asi bude hra probíhat. Soupeř bránil na své polovině, naši střední záložníci si dělali co chtěli, ale finální přihrávku jsme řešili zbrkle a naše míče končily u brankáře nebo v zámezí. Poprvé se prosadil Růža a ještě do poločasu bylo rozhodnuto. Je to už třetí zápas v řadě, kdy jsme rozhodli zápas v první půli. I ve druhém poločasu jsme drželi míč a skóre se zastavilo na číslici 6. Je potřeba si ale uvědomit, že jsme, kromě Tuchoměřic, hráli jen s týmy, které jsou aktuálně na spodku tabulky. Prověrkou bude příští týden tým Mělníku, který zatím neztratil ani bod.

branky: 15. , 35. a 79. David Růžička, 60. a 62. Mykhailo Rybak, 39. Vojtěch Kos

Rozhodčí: Chrapo Michal. Hřiště: Hrdlív. Diváků: 70.

sestava: Jakub Vojtíšek, David Růžička, Petr Melichar, Matěj Šelicha, Jakub Trnka, Matyáš Čerpl, Matěj Široký, Vojtěch Kos, Lukáš Mišik, Ruslan Mygal, Mykhailo Rybak, Jiří Kytka, Vojtěch Ostrovský