29.09.2024 1A třída dorostu 2024/25 FK Mělník 1909 – Sokol Hrdlív + Baník Švermov 1:2 (0:1)

Poprvé jsme na podzim jeli na zápas autobusem a spolu s hráči i spousta fanoušků. Ti určitě očekávali těžkou prověrku našich schopností. Domácí Mělník dosud neztratil ani bod a inkasoval pouze jednou. V areálu EMĚ Mělník je výborně připravený trávník a i počasí bylo fotbalové. V prvním poločasu jsme se dostávali do více šancí než domácí, ale do vedení jsme se dostali až po uvolnění Lukáše a jeho nahrávku uklidil Ruslan do prázdné branky. Do konce poločasu jsme vedení v klidu udrželi a naopak neustále hrozili brejky. Ve druhém poločasu se hra vyrovnala. Museli jsme si neustále dávat pozor na nebezpečné a technicky vybavené domácí hráče. Domácí obrana potom vytvořila chybu, které využil Michal a vypadalo to, že utkání v klidu dohrajeme. Ovšem zkomplikovali jsme si situaci penaltou, kterou se domácí znova dostali do hry o body. Konec zápasu jsme ohlídali a zaslouženě dnes vyhráli.

branky: 14. Ruslan Mygal, 59. Mykhailo Rybak

Rozhodčí: Petr Tomáš. Hřiště: Pražská 417, Mělník. Diváků: 60.

sestava: Jakub Vojtíšek, David Růžička, Jakub Trnka, Matyáš Čerpl, Matěj Široký, Vojtěch Kos, Lukáš Mišik, Ruslan Mygal, Mykhailo Rybak, Petr Melichar, Vojtěch Ostrovský, Matěj Šelicha, Jiří Kytka, Matyáš Kerpl, Matyáš Mišik,