18.08.2024 1A třída dorostu 2024/25 FK Hředle -Sokol Hrdlív + Baník Švermov 2:3 (0:2)

Velké změny se staly v letní pauze. Odešlo nám několik hráčů , a abychom mohli hrát soutěž dorostu, došlo ke spojení s týmem Baníku Švermov. Před zápasem jsme stihli jen pár tréninků a ani jeden přátelák. Na soustředění jsme sice hráli proti Kralovicím (a vyhráli) , ale dorostenecký tým se potkal až ve Hředlích. Navíc byl začátek této sezóny neobvykle brzy, a tak jsme měli i omluvenky z důvodu dovolených. Ale stejně tak to měl pravděpodobně i soupeř. Do Hředlí jsme dorazili i se dvěma staršími žáky v sestavě a začátek zápasu nám vyšel. Už ve 2.minutě jsme měli na kontě 2 nastřelené tyče a vypadalo to , že to bude na jednu bránu. Dočkali jsme se o chvíli později, kdy se prosadil Lukáš Mišik. Hra se postupně vyrovnávala. My byli přece jen aktivnější a nebezpečnější ,ale naše šance jsme řešili zbrkle a přidali jsme jen jednu branku, kterou vstřelil Ruslan Mygal. V poločasu jsme hráče upozorňovali na „Csaplárovu past“ 🙂 . Soupeř vysunul svého kapitána a nejlepšího hráče dopředu a naši hráči měli najednou o problém navíc. Nám se podařilo zvýšit po pěkné akci L. Mišika už na rozdíl 3 branek, ovšem vzápětí jsme museli čelit penaltě a stav byl opět o 2 branky. Stejně jako minulou sezónu jsme ve Hředlích dostali 2 góly a oba z penalt. To se stalo i v 84 .minutě a zápas se trochu zdramatizoval. Naši hráči konec zápasu zkušeně dohráli a mohli jsme oslavit vítězství.

Rozhodčí: Beneš Vladimír. Hřiště: FK Hředle. Diváků: 60.

branky: 4. a 63. Lukáš Mišik, 27. Ruslan Mygal

sestava: Jakub Vojtíšek, David Růžička, Matěj Šelicha, Matyáš Čerpl, Jakub Trnka, Matěj Široký, Vojtěch Kos, Lukáš Mišik, Erik Žalud, Ruslan Mygal, Matyáš Mišik, Matěj Litera.