01.09.2024 1A třída dorostu 2024/25 TJ Sokol Tuchoměřice – Sokol Hrdlív + Baník Švermov 7:0 (3:0)

V pěkném areálu v Tuchoměřicích se nám zápas nepovedl. I když jsme věděli o nebezpečných hráčích soupeře. Naši hráči je nebyli schopni uhlídat. Inkasovali jsme sice brzy, ale hra uprostřed hřiště byla vyrovnaná. První poločas ovlivnil hlavní rozhodčí, kdy měl vyloučit domácího brankáře za hru rukou mimo pokutové území. My jsme hráli před vlastní brankou velice naivně a nedůrazně a postupně inkasovali další branky. Do druhého poločasu jsme šli s úmyslem zápas zdramatizovat, protože hra byla v poli vyrovnaná a naše šance zůstaly neproměněné, i když jich nebylo málo. Soupeř se ovšem krásně trefil a tento gól rozhodl definitivně utkání. Naopak naše šance končily na tyčích a břevnu domácího brankáře, kterému pomáhalo až neuvěřitelné štěstí. Od 63. minuty jsme hráli v oslabení. Přesto jsme stále hráli otevřenou hru, ale míče většinou odevzdali před vápnem domácím a ti nakopli míč na útočníka a naše unavená obrana už často nemohla reagovat. Opět se projevilo to, že naši hráči hráli den předem celý zápas za A tým. V dalším zápasu se budeme snažit tento výpadek doma odčinit.

Rozhodčí: Novotný Lukáš. (známka 4)Hřiště: Tuchoměřice. Diváků: 60.

sestava: Jakub Vojtíšek, David Růžička, Matěj Šelicha, Matyáš Čerpl, Matěj Široký, Vojtěch Kos, Lukáš Mišik, Ruslan Mygal, Petr Melichar, Filip Černý, Trnka Jakub, Matyáš Kerpl, Tomáš Kotelenský, Matyáš Mišik